DAKOTA DŻOKHANG

Dakota DŻOKHANG
D.O.B. 21.11.2021
Color: RED
Born in POLAND
?? 100% chinese line ??

Dakota przybyła do nas z hodowli DŻOKHANG – Agnieszki i Tomasza Włodarczyk, wspaniałych ludzi, wielkich miłośników rasy i czerwonych mastifów.

Agnieszka i Tomek dali nam wiele szczęścia obdarowując nas Abbogiem – pierwszym naszym mastifem. Majestatycznym, pięknie stróżującym ale równocześnie niezmiernie troskliwym wobec nas przyjacielem o wspaniałym silnym, a jednocześnie łagodnym charakterze. Dakota jest jego przybraną siostrą po tej samej mamie Tashi i innym samcu – równie pięknym oraz ogromnym Herkulesie Guard of Tibet z hodowli Mastifowy Ogród.

Dakota dała nam się już poznać jako mała zadziora 🙂 nie odpuszcza starszym kolegom z miotu Vivianny & Abboga, świetnie sobie z nimi radzi.
Ciągle towarzyszy naszej córce Łucji w zabawach w śniegu, a później przy ciepłym kominku.

Dakota ciągle się rozwija i na razie cieszy się beztroskim życiem szczeniaczka. Tym czasem przed nami kolejne wyzwanie ciągłej dobrej socjalizacji, żywienia i opieki, tak aby mogła rozwinąć się w pełni. Mocna budowa ciała, świetne proporcje, stop i krótka, szeroka kufa – zapowiada się nam nowa piękna intensywnie czerwona gwiazda ❤️


Rodzice:

TATA/ FATHER
Hercules Guard of Tibet
MASTIFOWY OGRÓDMAMA / MOTHER

Junior Champion of Poland,
Champion of Poland
Neslediye Tibeta Vileta – czerwona 100 % chińskie linie – DŻOKHANG
HD A/A, ED 0/0
GRANDPARENTS / DZIADKOWIEFacebook2k
Instagram2k
Follow by Email